BZS55C2V4 RXG Taiwan Semiconductor
  • More about BZS55C2V4 RXG Taiwan Semiconductor
    BZS55C2V4 RXG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZS55C2V4 RXG is described as DIODE ZENER 2.4V 500MW 1206. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS