BZS55C24 RXG Taiwan Semiconductor
  • More about BZS55C24 RXG Taiwan Semiconductor
    BZS55C24 RXG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZS55C24 RXG is described as DIODE ZENER 24V 500MW 1206. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT
    View
  • Manufacturer Name
    Davies Molding
  • Description
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    View
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"