BZS55C20 RXG Taiwan Semiconductor
  • More about BZS55C20 RXG Taiwan Semiconductor
    BZS55C20 RXG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZS55C20 RXG is described as DIODE ZENER 20V 500MW 1206. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"