BZD27C68PHMTG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C68PHMTG Taiwan Semiconductor
    BZD27C68PHMTG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C68PHMTG is described as DIODE ZENER 68V 1W SUB SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    COVER BATTERY HOLDER
    View
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM