BZD27C62PHMQG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C62PHMQG Taiwan Semiconductor
    BZD27C62PHMQG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C62PHMQG is described as DIODE ZENER 62V 1W SUB SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"