BZD27C56PHRTG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C56PHRTG Taiwan Semiconductor
    BZD27C56PHRTG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C56PHRTG is described as DIODE ZENER 56V 1W SUB SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F