BZD27C56PHMQG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C56PHMQG Taiwan Semiconductor
    BZD27C56PHMQG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C56PHMQG is described as DIODE ZENER 56V 1W SUB SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM