BZD27C30PHRFG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C30PHRFG Taiwan Semiconductor
    BZD27C30PHRFG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C30PHRFG is described as DIODE ZENER 30V 1W SUB SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM