BZD27C18PWHRVG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C18PWHRVG Taiwan Semiconductor
    BZD27C18PWHRVG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C18PWHRVG is described as DIODE ZENER 18V 1W SOD123W. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Amphenol Ltw
  • Description
    BREATHABLE VENT M12*1.5,METAL
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    CORDGRIP NEMA4 .492"
    View
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 22.0-32.0MM
    Cinch Connectivity
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    Cinch Connectivity
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK