BZD27C180PWHRVG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C180PWHRVG Taiwan Semiconductor
    BZD27C180PWHRVG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C180PWHRVG is described as DIODE ZENER 180V 1W SOD123W. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM