BZD27C16PWHRVG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C16PWHRVG Taiwan Semiconductor
    BZD27C16PWHRVG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C16PWHRVG is described as DIODE ZENER 16V 1W SOD123W. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    View
    Schroff
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F