BZD27C15PWHRVG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C15PWHRVG Taiwan Semiconductor
    BZD27C15PWHRVG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C15PWHRVG is described as DIODE ZENER 15V 1W SOD123W. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    MPD BLK CIG PLUG
    View
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP