BZD27C150PWHRVG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD27C150PWHRVG Taiwan Semiconductor
    BZD27C150PWHRVG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD27C150PWHRVG is described as DIODE ZENER 150V 1W SOD123W. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK