BZD17C47P RUG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD17C47P RUG Taiwan Semiconductor
    BZD17C47P RUG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD17C47P RUG is described as DIODE ZENER 47V 800MW SUB SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM