BZD17C15P RUG Taiwan Semiconductor
  • More about BZD17C15P RUG Taiwan Semiconductor
    BZD17C15P RUG is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. BZD17C15P RUG is described as DIODE ZENER 15V 800MW SUB SMA. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM