2M6.8ZHA0G Taiwan Semiconductor
  • More about 2M6.8ZHA0G Taiwan Semiconductor
    2M6.8ZHA0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. 2M6.8ZHA0G is described as DIODE ZENER 6.8V 2W DO204AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE