2M160ZHR0G Taiwan Semiconductor
  • More about 2M160ZHR0G Taiwan Semiconductor
    2M160ZHR0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Single Zener Diodes category. 2M160ZHR0G is described as DIODE ZENER 160V 2W DO204AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"