1N5393GHR0G Taiwan Semiconductor
  • More about 1N5393GHR0G Taiwan Semiconductor
    1N5393GHR0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Zener Single Diodes category. 1N5393GHR0G is described as DIODE GEN PURP 200V 1.5A DO204AC. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP