1.5SMC36CA V7G Taiwan Semiconductor
  • More about 1.5SMC36CA V7G Taiwan Semiconductor
    1.5SMC36CA V7G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Unclassified category. 1.5SMC36CA V7G is described as TVS 1500W 30.8V 5% DO-214AB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    View
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    Schroff
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT