1.5SMC12CA V6G Taiwan Semiconductor
  • More about 1.5SMC12CA V6G Taiwan Semiconductor
    1.5SMC12CA V6G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the Unclassified category. 1.5SMC12CA V6G is described as TVS 1500W 10.2V 5% DO-214AB. Perfect Parts is a supplier of and other .
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
    ---> from all manufacturers
    ---> by sub category
  • More About
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CONTACT AA SIZE
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    BATTERY CLIP
    View
    Keystone Electronics
    BATT SNAP ON A/AA CONTACTS
    Keystone Electronics
    BATTERY CONT NEG SIDE AA/N PCB
    CLIP BATT AAAA/AAA/N STEEL
    POSITIVE ENCLOSURE CONTACT- 20MM
    CONTACT BATT W/TABS AAA/AAAA/N
    CONTACT BATT W/TABS POSITVE A/AA
    POS BATTERY CONTACT COIN CELL
    COMPACT NEGATIVE CONTACT - 12MM