1.5KE400CAHB0G Taiwan Semiconductor
  • More about 1.5KE400CAHB0G Taiwan Semiconductor
    1.5KE400CAHB0G is manufactured by Taiwan Semiconductor and is categorized in the TVS Diodes category. 1.5KE400CAHB0G is described as TVS DIODE 548VC 2.8A IPP DO201. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Taiwan Semiconductor
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 10MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 6.8MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V N
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAAA
    BATTERY ALKALINE 12V A23