TD-36.000MBD-T TXC CORP
  • Available: 484
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TD-36.000MBD-T TXC CORP
    TD-36.000MBD-T TXC CORP
    TD-36.000MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TD-36.000MBD-T is described as OSC MEMS 36.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM