TC-74.250MBD-T TXC CORP
  • Available: 473
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TC-74.250MBD-T TXC CORP
    TC-74.250MBD-T TXC CORP
    TC-74.250MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TC-74.250MBD-T is described as OSC MEMS 74.25MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE