TC-66.667MBD-T TXC CORP
  • Available: 484
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TC-66.667MBD-T TXC CORP
    TC-66.667MBD-T TXC CORP
    TC-66.667MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TC-66.667MBD-T is described as OSC MEMS 66.667MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM