TC-36.000MCE-T TXC CORP
  • More about TC-36.000MCE-T TXC CORP
    TC-36.000MCE-T TXC CORP
    TC-36.000MCE-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TC-36.000MCE-T is described as OSC MEMS 36.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
  • Description
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE