TC-32.350MCD-T TXC CORP
  • More about TC-32.350MCD-T TXC CORP
    TC-32.350MCD-T TXC CORP
    TC-32.350MCD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TC-32.350MCD-T is described as OSC MEMS 32.35MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"