TC-32.000MCD-T TXC CORP
  • More about TC-32.000MCD-T TXC CORP
    TC-32.000MCD-T TXC CORP
    TC-32.000MCD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TC-32.000MCD-T is described as OSC MEMS 32.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"