TC-106.250MDE-T TXC CORP
  • More about TC-106.250MDE-T TXC CORP
    TC-106.250MDE-T TXC CORP
    TC-106.250MDE-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TC-106.250MDE-T is described as OSC MEMS 106.25MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM