TB-76.800MBD-T TXC CORP
  • More about TB-76.800MBD-T TXC CORP
    TB-76.800MBD-T TXC CORP
    TB-76.800MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TB-76.800MBD-T is described as OSC MEMS 76.80MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE