TB-20.000MBD-T TXC CORP
  • More about TB-20.000MBD-T TXC CORP
    TB-20.000MBD-T TXC CORP
    TB-20.000MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TB-20.000MBD-T is described as OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE