TB-10.000MBD-T TXC CORP
  • More about TB-10.000MBD-T TXC CORP
    TB-10.000MBD-T TXC CORP
    TB-10.000MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TB-10.000MBD-T is described as OSC MEMS 10.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH