TB-1.8432MCE-T TXC CORP
  • More about TB-1.8432MCE-T TXC CORP
    TB-1.8432MCE-T TXC CORP
    TB-1.8432MCE-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TB-1.8432MCE-T is described as OSC MEMS 1.8432MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM