TA-76.800MBD-T TXC CORP
  • More about TA-76.800MBD-T TXC CORP
    TA-76.800MBD-T TXC CORP
    TA-76.800MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TA-76.800MBD-T is described as OSC MEMS 76.80MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V WIRE LDS
    View
    CORD STR W/LED 5A FUSE DC PLUG
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP