TA-75.000MCD-T TXC CORP
  • More about TA-75.000MCD-T TXC CORP
    TA-75.000MCD-T TXC CORP
    TA-75.000MCD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TA-75.000MCD-T is described as OSC MEMS 75.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
    Schroff
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM