TA-57.849MCD-T TXC CORP
  • More about TA-57.849MCD-T TXC CORP
    TA-57.849MCD-T TXC CORP
    TA-57.849MCD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TA-57.849MCD-T is described as OSC MEMS 57.849MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH