TA-48.000MBD-T TXC CORP
  • More about TA-48.000MBD-T TXC CORP
    TA-48.000MBD-T TXC CORP
    TA-48.000MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TA-48.000MBD-T is described as OSC MEMS 48.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"