TA-32.350MCD-T TXC CORP
  • More about TA-32.350MCD-T TXC CORP
    TA-32.350MCD-T TXC CORP
    TA-32.350MCD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TA-32.350MCD-T is described as OSC MEMS 32.35MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM