TA-133.330MBD-T TXC CORP
  • Available: 484
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about TA-133.330MBD-T TXC CORP
    TA-133.330MBD-T TXC CORP
    TA-133.330MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TA-133.330MBD-T is described as OSC MEMS 133.33MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    View
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS