TA-13.000MBD-T TXC CORP
  • More about TA-13.000MBD-T TXC CORP
    TA-13.000MBD-T TXC CORP
    TA-13.000MBD-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. TA-13.000MBD-T is described as OSC MEMS 13.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"