CR-153.600MBE-T TXC CORP
  • Available: 560
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about CR-153.600MBE-T TXC CORP
    CR-153.600MBE-T TXC CORP
    CR-153.600MBE-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. CR-153.600MBE-T is described as OSC VCXO 153.60MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM