BJ-155.520MBE-T TXC CORP
  • Available: 784
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BJ-155.520MBE-T TXC CORP
    BJ-155.520MBE-T TXC CORP
    BJ-155.520MBE-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. BJ-155.520MBE-T is described as OSC VCXO 155.52MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"