BF-62.500MBE-T TXC CORP
  • Available: 17,192
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BF-62.500MBE-T TXC CORP
    BF-62.500MBE-T TXC CORP
    BF-62.500MBE-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. BF-62.500MBE-T is described as OSC XO 62.50MHZ LVDS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM