BB-125.000MBE-T TXC CORP
  • Available: 3,705
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about BB-125.000MBE-T TXC CORP
    BB-125.000MBE-T TXC CORP
    BB-125.000MBE-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. BB-125.000MBE-T is described as OSC XO 125.000MHZ LVPECL SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE