8W-20.000MBB-T TXC CORP
  • Available: 8
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 8W-20.000MBB-T TXC CORP
    8W-20.000MBB-T TXC CORP
    8W-20.000MBB-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 8W-20.000MBB-T is described as OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM