7Z-26.000MDS-T TXC CORP
  • Available: 1,024
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 7Z-26.000MDS-T TXC CORP
    7Z-26.000MDS-T TXC CORP
    7Z-26.000MDS-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 7Z-26.000MDS-T is described as OSC VCTCXO 26.000MHZ CL SNWV SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"