7X-20.000MBB-T TXC CORP
  • Available: 25,812
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 7X-20.000MBB-T TXC CORP
    7X-20.000MBB-T TXC CORP
    7X-20.000MBB-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 7X-20.000MBB-T is described as OSC XO 20.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH