7W-75.000MBB-T TXC CORP
  • Available: 906
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 7W-75.000MBB-T TXC CORP
    7W-75.000MBB-T TXC CORP
    7W-75.000MBB-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 7W-75.000MBB-T is described as OSC XO 75.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by TXC CORP
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM