7W-35.328MBB-T TXC CORP
  • Available: 818
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 7W-35.328MBB-T TXC CORP
    7W-35.328MBB-T TXC CORP
    7W-35.328MBB-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 7W-35.328MBB-T is described as OSC XO 35.328MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE