7W-33.000MBC-T TXC CORP
  • More about 7W-33.000MBC-T TXC CORP
    7W-33.000MBC-T TXC CORP
    7W-33.000MBC-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 7W-33.000MBC-T is described as OSC XO 33.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    MIC CASE FOR TC-32348-000 PLSTC
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER
    View
    ACOUSTIC DAMPER WHITE 680OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK