7W-32.000MBA-T TXC CORP
  • Available: 503
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about 7W-32.000MBA-T TXC CORP
    7W-32.000MBA-T TXC CORP
    7W-32.000MBA-T is manufactured by TXC CORP and is categorized in the General Oscillators category. 7W-32.000MBA-T is described as OSC XO 32.000MHZ CMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE